do kasy suma: 0,00 zł
O nas

OUTLET99.PL – to nie jest typowy „outlet” z resztkami kolekcji. To miejsce, w którym znajdziecie Państwo ogromny wybór włoskich płytek, mniejszych i większych, w różnych odcieniach i wzorach w atrakcyjnych cenach. A to, czego nie widzicie tutaj – zamówimy specjalnie dla Was.
Wieloletnia współpraca z Włochami pozwoliła nam wypracować świetne relacje, które z kolei przekładają się na jakość świadczonych usług dla Państwa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Gres to jeden z najtrwalszych i  najtwardszych ceramicznych materiałów wykończeniowych.
Dzięki temu jest obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałem na posadzki – zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. 

GRES  powstaje po wymieszaniu szlachetnych i naturalnych surowców: glin, kaolinu, skaleni, piasku kwarcowego oraz barwników mineralnych. Płytki formuje się i następnie poddaje prasowaniu na prasach o bardzo dużej sile nacisku i poddaje obróbce termicznej - kafle wypala się w temperaturze powyżej 1200°C.

Dzięki takiej technologii produkcji gres uzyskuje doskonałe właściwości użytkowe – jest twardy – 9/10 stopień w skali Mohsa, bardzo trwały, odporny na ścieranie i mrozoodporny, co pozwala na zastosowanie płytek także na balkonach czy tarasach. Wysoka odporność na ścieranie sprawia, że materiał ten doskonale sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu - w domu ale także np. w centrach handlowych. Płytki gresowe nadają się zarówno na podłogi jak i ściany. Najczęściej wykorzystywany jest właśnie na posadzki, jednak współczesne trendy sprawiają, że architekci coraz częściej układają płytki na ścianach.  Tym bardziej, że wzory płytek są coraz bardziej zaskakujące i bardzo łatwo jest stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl